Co řekli o nás

scroll down
„Příroda nás obdarovala neuvěřitelným darem, někteří z nás tento dar, který patřil i všem ostatním bytostem a rostlinám na této zemi začali zneužívat, znečišťovat a dokonce jej použili i jako zbraň. Ale je tu naštěstí  pár nadšenců, kteří našli způsob jak vodě vrátit její čistotu, sílu a léčivou moc. A za to všem z Ideal Water moc děkuji. Jsem provozovatelkou Kavárny Callisto ve Schweinfurtu. Naše myčka na skleničky, která je denně vytížená již měla viditelně velké množství usazenin. Po zavedení systému IdealWater jsme po několika dnech zjistili, že usazeniny mizí. Po osmi dnech zářila naše myčka zase jako nová. IdealWater System není jen ideální, je prostě geniální!“

Margot Pfister, Park Hotel Schweinfurt

Jsem zcela přesvědčen o tom, že jen vysoce kvalitní a čistá voda je schopna zajistit svou čistící funkci v organismu.Jsem naprostým odpůrcem plastového bláznovství a převážení pitné vody napříč Evropou. Nejen proto jsem zastáncem systému Ideal Water a podporuji projekty Water4Life.

Peter Aghakhan, Fyzioterapeut

Od společnosti IdealWater jsme na doporučení od naší známé zakoupili zařízení „WW800“. Po více než roce jeho používání můžeme bez nadsázky prohlásit, že to byla naše nejlepší investice do domácnosti. Jediným problémem je, že už nám jiná voda nechutná; nosíme ji s sebou do práce i na výlety a dokonce jsme se rozhodli pořídit do našeho bydlení na venkově ještě jedno další zařízení. Vřele doporučujeme každému, kdo uvažuje o zlepšení kvality vody, kterou denně používá.

Karel a Šárka Zuskovy

Filtrační systém IdealWater máme již více jak 9 let a po celou dobu jsme naprosto spokojeni! V průběhu let od nás dostalo doporučení mnoho našich známých, kteří naše nadšení sdílejí a systémy používají. Dobrý zákaznický servis, přátelské vztahy a kompetentnost. Každodenní pití vody je pro nás nyní požitkem. Absolutní doporučení! Děkuji

Raimund Leib, Norimberk

Jsem moc ráda za tento systém, díky kterému je kvalita mé pitné vody naprosto výjimečná. Od chvíle, kdy jsem začala systém používat již nemusím naši rychlovarnou konev téměř vůbec čistit a vlastně už ani vodu nemusím převařovat, abychom ji mohli pít. Chutná prostě skvěle. Děkujeme za skvělý systém pro úpravu vody.

Eva-Maria Glöckner, Mnichov

IdealWater systém používám již 8 let a jsem opravdu nadšený z kvality vody, kterou produkuje. Moje rodina a já již nechceme pít jinou vodu než tu „ naši“! Servis ze strany firmy byl také vždy na vysoké úrovni. Vřele doporučuji!

Gian Luca Villacce, Bamberg

Vlastním IdealWater systém již více než 10 let a nikdy jsem své investice nelitoval. Vždy kvalitní servis, rychlá výměna vnitřních filtrů a samozřejmě skvělá voda. Nedávno jsem měl poprvé technickou závadu. Stačil jeden telefonát a po třech dnech jsem měl potřebné náhradní díly a systém jsem si sám opravil. Po instalaci se systém opět bezchybně rozběhl – jednoduchý a nekomplikovaný. Všem doporučuji!

Arno Pfeuffer, Würzburg

Děkuji IdealWater za skvělý filtrační systém. Kvalita vody je znatelně lepší ve srovnání s obyčejnou vodou z kohoutku nebo balenou vodou. Chutná svěže, čistě a čerstvě . Instalace byla rychlá a jednoduchá. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě systém IdealWater. Díky tomuhle skvělému systému se nám také znatelně zlepšila kvalita našeho života.

Věnuji velkou pozornost zdraví, výživě a kondici. To také zahrnuje pravidelný a kvalitní pitný režim. Proto jsem se intenzivně zabýval otázkou vody a pitného režimu. Klasické minerálky v plastových lahvích neuznávám z ekologických důvodů a ani u vody z vodovodu není kvalita zaručena, protože světová voda je dnes již také do značné míry kontaminovaná. Rozhodl jsem se porovnat různé vodní filtry s filtrem od firmy IdealWater. Instalace vyžadovala určitou manuální zručnost, ale nebyl to problém. Také první výměna filtru proběhla lehce a jednoduše. Voda chutná skvěle a uvědomil jsem si, že nyní vypiji mnohem více vody.

Mathias von Grundherr