Co řekli o nás

scroll down
Čistá živá voda jako základní potravina zmizela z našich jídelníčků. Tlačíme pitnou vodu přetlakem do úzkých potrubních systémů místo toho, abychom ji nechali volně zurčet a šplouchat. Plníme ji do plastových lahví, které obsahují nezdravé látky. Sytíme ji oxidem uhličitým, abychom ji konzervovali a necháváme si přitom namluvit, že chutná svěže. Jen v Německu ji každým rokem přepravujeme, skladujeme a chladíme v miliardách lahví. Je nejvyšší čas změnit způsob uvažování. Naše těla obsahují  70%  vody. Voda je pro náš organismus nepostradatelná jako transportní médium a nositel informací. Čím čistší a živější voda, tím lépe bude moci plnit tuto svoji úlohu! Proto také již několik let používám filtrační systém Ideal Water a neumím si již pití vody bez něj představit

János Hübschmann, lékárník

Pití čisté vody je základním předpokladem, aby tělo mohlo vylučovat toxiny a odpadní látky. K optimálnímu zachování všech funkcí a vyrovnání každodenní ztráty tekutin potřebuje naše tělo 2,5 litru vody. Jelikož jsem si těchto faktů vědom, nainstaloval jsem ve své praxi filtrační systém IdealWater a jsem s jeho používáním velmi spokojen.

MUDr. Heinrich Němec

Společnosti Ideal Water se podařilo vyvinout zařízení, které je schopno produkovat tu nejlepší pitnou vodu. Voda se filtruje, provzdušňuje a obohacuje o biofotony, to všechno jsou přednosti, které má pouze čistá pramenitá voda. Neznám lepší péči o zdraví.

MUDr. Michael Ehrenberger

Jsem zcela přesvědčen o tom, že jen vysoce kvalitní a čistá voda je schopna zajistit svou čistící funkci v organismu.Jsem naprostým odpůrcem plastového bláznovství a převážení pitné vody napříč Evropou. Nejen proto jsem zastáncem systému Ideal Water a podporuji projekty Water4Life.

Peter Aghakhan, Fyzioterapeut