Od roku 2003

Pro pochopení vývoje našich filtračních systémů a jejich benefitů vás musíme vzít do Německa, kde v roce 2003 společnost IdealWater vznikla. Na počátku bylo naším cílem pouze zlepšení kvality pitné vody v našem malém městě. Každý přeci ví, že čistá a chutná pitná voda je zásadní nejen pro zdraví každého člověka, ale i pro kvalitní a šťastný život. Z našich zkušeností jsme věděli, že ta nejchutnější a nejčistší voda pochází z malých říček a potůčků v horách ve výšce 1600 metrů nad mořem a výše. Tato voda je přirozeně čistá a obohacená přírodním procesem, a tak jsme si ji vzali za náš ideál.

 

Tento proces jsme důkladně studovali s jediným cílem. Implementovat něco, co v přírodě funguje přirozeně již milióny let, přímo do našich domácností, abychom získali jednoduchý přístup k ideální vodě. A tato vize nás hnala kupředu. Pro napodobení čištění a obohacení vody v přírodě jsme důsledně studovali každou z jednotlivých částí procesu. Vytvořili jsme tak technologii, která je v každém kroku co nejblíže k efektivitě přírodního procesu a naplnili tak náš cíl. Po krátkém čase poptávka po kvalitní, čisté a chutné vodě přerostla hranice našeho města a my jsme začali distribuovat naše systémy zákazníkům po celém Německu. Časem jsme naše působení rozšířili i o Rakousko, Švýcarsko a Anglii. A tak, o 16 let později, zůstává náš cíl nezměněn. Stále chceme lidem pomoci získat jednoduchý a rychlý přístup k ideální vodě, která je chutná a přirozeně mineralizovaná. Bez toho, aby pro ni museli jezdit, či si ji kupovat v plastových lahvích.

 

V IdealWater sázíme na kvalitu nejen u všech částí našeho filtračního systému, ale také u všech procesů výroby a montáže. Vše na světě lze někde vyrobit levněji, my v IdealWater však nechceme věci dělat levně, ale naopak kvalitně a udržitelně. Chceme našim zákazníkům dopřát vodu těch nejvyšších standardů, proto používáme pouze vysoce kvalitní a certifikované komponenty. Náš filtrační systém je momentálně ta nejpokročilejší technologie domácí filtrace a obohacení vody, kterou můžeme našim zákazníkům nabídnout. Zakoupením našeho systému zajistíte nejenom přístup k ideální vodě pro sebe a své blízké, ale také pomůžete snížit celkovou produkci plastů a podpoříte tak životní prostředí.

Naše Adresa

cz czechia

info@ideal-water.cz

První veřejné pítko

yesYe's kafe | studio
Praha, Letenské náměstí 749/5